Regulamin

1.       Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

   2.       Wszystkie produkty oferowane w sklepie są świeże, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.       Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.       Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

   5.       Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.       Możliwe są następujące formy płatności: 

  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Odbiór osobisty.

      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.       Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

  8.       W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       

  9.       Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.  

REKLAMACJE            

Prawo odstąpienia od umowy
      1. Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania
          jakiejkolwiek przyczyny.
      2. Bieg terminu określonego w ust. 1 rozpoczyna się od dostarczenia Produktu
          Konsumentowi lub wskazanej przez niego osobie innej niż przewoźnik.
      3. W przypadku Umowy, która obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane
          osobno, partiami lub w częściach, termin wskazany w ust. 1 biegnie od dostawy
          ostatniej rzeczy, partii lub części.
      4. W przypadku Umowy, która polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez
          czas oznaczony (prenumerata), termin wskazany w ust. 1 biegnie od objęcia w
          posiadanie pierwszej z rzeczy.
      5. Konsument może odstąpić od Umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o
          odstąpieniu od Umowy. Do zachowania terminu odstąpienia od Umowy wystarczy
          wysłanie przez Konsumenta oświadczenia przed upływem tego terminu.

  10.       W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.       Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.       Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.